UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jestem na 100% pewien że lgbt da się leczyć. Trzeba otworzyć nowe oddziały w szpitalach psychiatrycznych w celu leczenia tej zarazy. Można by na tym niezły biznes zrobić. Podczas parad głupoty zgarniać chorych wszystkich jak leci tych z zachodu również którzy przyjechali do Polski aby tworzyć "tłumy". I tak bardzo szybko można uleczyć tą mniejszość. W końcu katolik ma obowiązek pomagać bliźniemu.