Wybrany wątek opinii

Jak tak czytam to jedni i drudzy to takie wsciekłe psy na łańcuchu jakby je spuścić to by się pozagryzały...a mi to lata nie jestem ani za lgbt ani za katolickim nacjonalizmem...niepopieram żadnej ze stron.
(2019.07.28)
Powrót do komentarzy