34
27.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Żądam wyremontowania basenu!!!!! Dziady pieprzone. Że ludzie siedzą cicho. Do koryta jak się pchają to mało co w 4 litery nie wejdą.
Znaffcaq (2019.07.28)

info

2  
  0
nie plujcie tak na LGBT bo to super sprawa, zmieniasz pleć i masz szybszą emeryturę, kobiety mają kupę przywilejów bo są cwane, dluzej zyją, krocej pracują i to tyle w temacie napinacze gibonowi
Desert (2019.07.28)
@Desert - Lecz się na nogi.
(2019.07.28)
Proszę o tolerancję, jak miżna tak mną gardzić i obrażać, jesteś faszystowską swinką
stop dyskryminacji (2019.07.28)
Podaj przykłady: kto leczy, gdzie leczy i jakie ma wyniki. Jeżeli nie znajdziesz, to sam sobie daj po gębie za kłamstwa.
(2019.07.28)
np. kodzborowo
(2019.07.28)
@stop dyskryminacji - faszyści to niemcy opierajmy się na faktach
(2019.07.28)
Upał jak diabli a w Elblągu nie ma gdzie nad wodę pójść bezpiecznie, mimo że woda dookoła miasta. Co rajcy miejscy ? Du. .. a ??
czterysta. (2019.07.28)

info

2  
  1
a legiony SS z Francji, Belgii, Norwegii, Ukrainy, wreszcie Włosi to niby faszysci niemieccy?
Tygrysy (2019.07.28)
"Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość! (…) Tymi wszystkimi rzeczami nie plugawcie się, bo tymi wszystkimi rzeczami plugawiły się narody, które wypędzam przed wami (…) Bo każdy, kto czyni jedną z tych obrzydliwości, wszyscy, którzy je czynią, będą wyłączeni spośród swojego ludu".
(2019.07.28)

info

3  
  0