UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Eee tam wolę ten park bez corocznych imprez na siłę. Bo tak to można odebrać. Człowiek może wtedy spokojnie pospacerować i nacieszyć się namiastką natury. Leżaki to na plaży. .wolę.
500plusteżdlaPO.
Eee tam wolę ten park bez corocznych imprez na siłę. Bo tak to można odebrać. Człowiek może wtedy spokojnie pospacerować i nacieszyć się namiastką natury. Leżaki to na plaży. .wolę.
500plusteżdlaPO.