UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Eee tam wolę ten park bez corocznych imprez na siłę. Bo tak to można odebrać. Człowiek może wtedy spokojnie pospacerować i nacieszyć się namiastką natury. Leżaki to na plaży. .wolę.

500plusteżdlaPO.

Anuluj