UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czlowieku ja jestem bardzo tolerancyjna ale TO sie powinno leczyc tak jak transwestytów bo to nic innego jak jakies zaburzenia psychiczne i malo tego u wiekszosci osob wywolane juz w dziecinstwie! Gdyby moj 5 letni syn zaczął malowac paznokcie i ubierać sukienki to raczej bym mu wytlumaczyla, że tak robią dziewczynki!! Niestety niektórzy rodzice bagatelizuja takie rzeczy, nie tłumaczą i nie wyznaczaja zadnych granic! Żadnych! I pózniej jest jak jest i z dziecka wyrasta czlowiek o zaburzonej osobowosci.