175
21.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@turban - z twoich ubeckich ziem?
PolakKatolik (2019.07.22)
@Zbyszek 1 - Bynio chyba z rodzicami często obchodziliście to święto, a teraz się wstydzisz?
MlaskuMlauczesku (2019.07.22)
@turban - Nie znoszę PO, KO, PIS i Innych i mam stanowczy głos PRZECIWKO "WOT", czyli politycznego tworu pana Antoniego!
(2019.07.22)
@turban - ja też popieram wot
menel,alkoholik,złodziej,ubek (2019.07.22)
Zabawa w wojsko. A może i zabawa w wojnę... Tylko, że w tej zabawie kule i śmierć są prawdziwe.
Izaak Blumenbauer (2019.07.22)
@4Kolumna - Czy wiesz co to znaczy "piata kolumna" i jakie byly jej funkcje ??? poczytaj,
ct (2019.07.22)
@KatNaIdiotów - Kiedys nie bylo "intensywnego" szkolenia, "intensywnie siedzialo sie w koszarach i podlogi szorowalo. 3/4 czasu byla marnowana.
ct (2019.07.22)
@Izaak Blumenbauer - Za takie wojsko co masowo pomdleje, jak granat wybuchnie 500 metrów obok, to ja dziękuję.
(2019.07.22)
Oni gotowi są na co ?. Na ucieczkę ? czy śmierć ? bo co oni zrobią jak spotkają się z wyćwiczonym wojskiem po X czasu szkolenia i walki ?. Terytorialsi wg mnie to jest wywalanie milionów w błoto, zamiast wyszkolić porządną armię z nowoczesnym sprzętem to jak zwykle. pospolite ruszenie i z bagnetami na czołgi i samoloty. Dno, wstyd i żałosne denne pseudo żołnierzyki.
Szok (2019.07.22)
juz zdradzieckie mordy pluja jadem, wiedza ze ida dla nich ciezkie czasy.
turban (2019.07.22)

info

4  
  7