UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@turban - Nie znoszę PO, KO, PIS i Innych i mam stanowczy głos PRZECIWKO "WOT", czyli politycznego tworu pana Antoniego!


Anuluj