A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Masz rację, taki wot to tylko na pikniki się nadaje, do niczego innego, nawet na tęczowym marszu stu metrów w pełnym oporządzeniu by nie przeszli.
kazdy glos przeciwko WOT to glos zwyklego zdrajcy polski, folsdojcza lub sowieckiego szpicla z PO, NOWOCZESNEJ, KOD, LGBT, WIOSNY czy tez innego antypolskiego zdradzieckiego ugrupowania, ktoremu WOT jest nie na ręke. Wymienione przeze mnie mafie daza do zatarcia polskich symboli w naszym kraju. Chca wygaszenia patriotycznych obchodow itd. Im wiecej ludzi w WOT tym te kanalie z Opozycji szybciej znikna z naszych ziem.
Dzisiaj 22 lipca,swieto komuchow,lewakow I innych antypolakow,a Ty portElu nic ? Cicho? Moze zapomniales? Nie wierze. Pobudka.Garbusiarz cyklista
@turban, ty to jesteś du. .reń, tłuk pancerny. ..
@turban - z Terleckim wąchacie?
@turban - a ksiądz pedofil popierający WOT jest ok?
@Zbyszek 1 - OOOOO! to wielu komuchów z pis otwiera dziś szampana. .. .gratulacje