UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@KatNaIdiotów - Kiedys nie bylo "intensywnego" szkolenia, "intensywnie siedzialo sie w koszarach i podlogi szorowalo. 3/4 czasu byla marnowana.

ct

Anuluj