UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@KatNaIdiotów - Kiedys nie bylo "intensywnego" szkolenia, "intensywnie siedzialo sie w koszarach i podlogi szorowalo. 3/4 czasu byla marnowana.
ct
@KatNaIdiotów - Kiedys nie bylo "intensywnego" szkolenia, "intensywnie siedzialo sie w koszarach i podlogi szorowalo. 3/4 czasu byla marnowana.
ct