UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oni gotowi są na co ?. Na ucieczkę ? czy śmierć ? bo co oni zrobią jak spotkają się z wyćwiczonym wojskiem po X czasu szkolenia i walki ?. Terytorialsi wg mnie to jest wywalanie milionów w błoto, zamiast wyszkolić porządną armię z nowoczesnym sprzętem to jak zwykle. pospolite ruszenie i z bagnetami na czołgi i samoloty. Dno, wstyd i żałosne denne pseudo żołnierzyki.

Szok

Anuluj