UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Oni gotowi są na co ?. Na ucieczkę ? czy śmierć ? bo co oni zrobią jak spotkają się z wyćwiczonym wojskiem po X czasu szkolenia i walki ?. Terytorialsi wg mnie to jest wywalanie milionów w błoto, zamiast wyszkolić porządną armię z nowoczesnym sprzętem to jak zwykle. pospolite ruszenie i z bagnetami na czołgi i samoloty. Dno, wstyd i żałosne denne pseudo żołnierzyki.
Szok