A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Co Ty bredzisz ? Szkolenie w 16 dni... Harcerze tylko dorośli. Mają pracę, życie i rodziny. I parcie na dodatek pieniężny dla WOT. Jakby ich puścić na 10km w pełnym rynsztunku obsrali by się... to takimi samymi wojakami byli kiedyś lekarze ze 110 Szpitala Woj. na Komeńskiego.
Nie 16 dni tylko 3 lata
Tobie powiedział przecztaj sobie artykuł z Polski Zbrojnej.
Jaja jak berety to są z tych co krytykują WOT, nie mają żadnych argumentów i myślą, że Polacy im uwierzą.
Ludzie Wy ogarnijcie temat. To zwykła banda z łapanki. Chłopcze Terytorials masz nick jak jakiś rambo i teraz rebus, to pomnóż 365 dni x 3 lata i teraz pytanie. 4 szkolenia w tym czasie po tygodniu, po miesiącu czy jak ???!!! Poligon 1,5 miesiąca w ramach ok więcej tam wódy wychleją niż poborowe wojsko za starych dobrych czasów. Zerwą się jak garniturki na szkolenie integracyjne. Panie proszą Panów... Rezerwiści WP też mieli szkolenia, wezwania wiec sądzę, że mówimy o spędach na tydzień max dwa. OSP z pierwszej lepszej wsi ma więcej pojęcia o ratowaniu i klęskach żywiołowych.
Niee, tak robią przeciwnicy WOT, nie mogą przeboleć, że obronność Polski wzrasta. :)
No właśnie i to jest wstęp do poszerzenia dostępu do broni dla Polaków. Młodzi idą do WOT i coraz bardziej domagają się tego dostępu i prędzej czy później wybiorą taką władzę, która zliberalizuje przepisy o dostępie do broni ustanowione przez bandycką komunę, komuna nakazywała broni, bo naród rozbrojony, to naród bezbronny i o to im chodziło, teraz to się zmienia i Polska jest coraz bezpieczniejsza.
Co za pierdoły opowiadasz, żeby sypać i układać worki z piachem na wałach podczas powodzi trzeba mieć pojęcie o klęskach żywiołowych? Nie rozśmieszaj mnie, straż jest mało liczebna i do takich akcji trzeba dużo ludzi z transportem, a to zapewni właśnie WOT. Bardzo dobrze, że powstał WOT i jaka to łapanka skoro idą tam chętni? Bredzisz. Łapanka to była za komuny i do zniesienia poboru, bo brali nawet tych, którzy nie chcieli iść do wojska.
Potomkowie komunistów i ubeków psioczą. Jest jeszcze dużo w naszym kraju takich kanalii. Brawa i szacunek dla wszystkich żołnierzy.
Kazda dodatkowa forma obrony jest ok, zwlaszcza, ze teraz bedzie czego bronic. .. Poczekajcie misie po wyborach, jak zydzi beda domagali sie roszczen. Ladna kamienica w Elblagu, nagle znajdzie wlasciciela sprzed wojny i okaze sie ze nie ma on spadkobiercow. .. Wiec ten elblazanin niestety do sadu, sady sa w rekach pisu, ktory jest na sznurku us-raela i coz. ..
Polaczek bedzie musial sobie szukac nowego lokum. w TYM KRAJU NAJGORSZE JEST TO, ZE LUDZIE CIAGNA INFO Z TV, GDYBY NIE BYLI TAKIMI LENIAMI TO MIELIBY WIECEJ INFO Z NIEZALEZNYCH ZRODEL INTERNETU.
Sprzedadza was, nawet nie bedziecie wiedziec kiedy.