UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ludzie Wy ogarnijcie temat. To zwykła banda z łapanki. Chłopcze Terytorials masz nick jak jakiś rambo i teraz rebus, to pomnóż 365 dni x 3 lata i teraz pytanie. 4 szkolenia w tym czasie po tygodniu, po miesiącu czy jak ???!!! Poligon 1,5 miesiąca w ramach ok więcej tam wódy wychleją niż poborowe wojsko za starych dobrych czasów. Zerwą się jak garniturki na szkolenie integracyjne. Panie proszą Panów... Rezerwiści WP też mieli szkolenia, wezwania wiec sądzę, że mówimy o spędach na tydzień max dwa. OSP z pierwszej lepszej wsi ma więcej pojęcia o ratowaniu i klęskach żywiołowych.