UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Potomkowie komunistów i ubeków psioczą. Jest jeszcze dużo w naszym kraju takich kanalii. Brawa i szacunek dla wszystkich żołnierzy.

Rumcajs

Anuluj