UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Potomkowie komunistów i ubeków psioczą. Jest jeszcze dużo w naszym kraju takich kanalii. Brawa i szacunek dla wszystkich żołnierzy.
Rumcajs
Potomkowie komunistów i ubeków psioczą. Jest jeszcze dużo w naszym kraju takich kanalii. Brawa i szacunek dla wszystkich żołnierzy.
Rumcajs