UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kazda dodatkowa forma obrony jest ok, zwlaszcza, ze teraz bedzie czego bronic. .. Poczekajcie misie po wyborach, jak zydzi beda domagali sie roszczen. Ladna kamienica w Elblagu, nagle znajdzie wlasciciela sprzed wojny i okaze sie ze nie ma on spadkobiercow. .. Wiec ten elblazanin niestety do sadu, sady sa w rekach pisu, ktory jest na sznurku us-raela i coz. .. Polaczek bedzie musial sobie szukac nowego lokum. w TYM KRAJU NAJGORSZE JEST TO, ZE LUDZIE CIAGNA INFO Z TV, GDYBY NIE BYLI TAKIMI LENIAMI TO MIELIBY WIECEJ INFO Z NIEZALEZNYCH ZRODEL INTERNETU. Sprzedadza was, nawet nie bedziecie wiedziec kiedy.
ehhh