UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No właśnie i to jest wstęp do poszerzenia dostępu do broni dla Polaków. Młodzi idą do WOT i coraz bardziej domagają się tego dostępu i prędzej czy później wybiorą taką władzę, która zliberalizuje przepisy o dostępie do broni ustanowione przez bandycką komunę, komuna nakazywała broni, bo naród rozbrojony, to naród bezbronny i o to im chodziło, teraz to się zmienia i Polska jest coraz bezpieczniejsza.