UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co za pierdoły opowiadasz, żeby sypać i układać worki z piachem na wałach podczas powodzi trzeba mieć pojęcie o klęskach żywiołowych? Nie rozśmieszaj mnie, straż jest mało liczebna i do takich akcji trzeba dużo ludzi z transportem, a to zapewni właśnie WOT. Bardzo dobrze, że powstał WOT i jaka to łapanka skoro idą tam chętni? Bredzisz. Łapanka to była za komuny i do zniesienia poboru, bo brali nawet tych, którzy nie chcieli iść do wojska.