A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Kat na idiotów, bo dzisiaj nie biorą patologii do wojska, a kiedyś zwlaszcza za komuny kumaci byli na studiach, albo inaczej się migali, to musieli brać wielu o niskim poziomie intelektualnym do wojska, którzy mieli gdzies szkolenie i całe wojsko i wiedza wchodziła im bardzo opornie. A dzisiaj tam idą ochotnicy często studenci, absolwenci i uczniowie czyli ludzie ambitni i wykształceni, poza tym są tam też ludzie, którzy byli już w wojsku.
Szkolenie tam jest podobne do tego w Polsce, byli już w Polsce żołnierze Gwardii Narodowej na ćwiczeniach z WOT i wypowiadali się z uznaniem o szkoleniowcach i o tym, że do WOT nikt nie idzie z przypadku. Jest nawet o tym wywiad w Polsce Zbrojnej z amerykańskim dowódcą Gwardii Narodowej.
@Terytorials - To robią w śpiwory?
Maciora ci powiedział
W śpiwory to robią, lewacy, ekoterroryści i zwolennicy neobolszewii ze złości, że młodzi Polacy garną się do tych formacji i nie sluchają bzdur przez nich gloszonych.
Gwardia narodowa i wot. Jaja jak berety.
To gdzie robią młodzi Polacy? Pod poduszkę? Można i tak.
żołnierze wot nie śr. .. .. ą do latryn tylko w kalesony
Robią w toaletach.
Jeśli wiesz co to toaleta. :)