UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kazda dodatkowa forma obrony jest ok, zwlaszcza, ze teraz bedzie czego bronic. .. Poczekajcie misie po wyborach, jak zydzi beda domagali sie roszczen. Ladna kamienica w Elblagu, nagle znajdzie wlasciciela sprzed wojny i okaze sie ze nie ma on spadkobiercow. .. Wiec ten elblazanin niestety do sadu, sady sa w rekach pisu, ktory jest na sznurku us-raela i coz. .. Polaczek bedzie musial sobie szukac nowego lokum. w TYM KRAJU NAJGORSZE JEST TO, ZE LUDZIE CIAGNA INFO Z TV, GDYBY NIE BYLI TAKIMI LENIAMI TO MIELIBY WIECEJ INFO Z NIEZALEZNYCH ZRODEL INTERNETU. Sprzedadza was, nawet nie bedziecie wiedziec kiedy.

ehhh

Anuluj