175
21.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@chachacha - Nie w 16 dni, tylko w 3 lata. W tym czasie odbędą minimum 4 miesiące szkolenia (w tym półtora miesiąca na poligonie). Nauczą się przede wszystkim tego, co im będzie potrzebne w tym konkretnym rodzaju służby. Nie wszystkiego. Dokładnie tak, jak funkcjonuje to w Szwecji, Finlandii, na Łotwie, w Szwajcarii.
Terytorials (2019.07.21)
@Terytorials - dietetyk tej chudej
MietekPrzydrożny (2019.07.22)
@Terytorials - półtora miesiąca na poligonie to będą liście grabić i zawodowym ziemniaki obierać
chachacha (2019.07.22)
To i tak więcej, niż robisz Ty ????
Terytorials (2019.07.22)
Kat bo kiedyś brali do wojska nawet najmniej kumatych, takich, co ledwo pisać i czytać umieli, dlatego przyswajanie wiedzy było dla nich takie trudne, natomiast dzisiaj wiedza jest powszechna i do wojska idą ludzie, którzy chcą się czegoś nauczyć i jest to dla nich pasja, a nie przymus jak kiedyś było.
(2019.07.22)
Niech zgadnę? Grubas zza monitora? Czy pryszczaty wypłosz?
Terytorials (2019.07.22)
@JanW - Po trzech latach weekendowych spotkań raz w miesiącu?
KatNaIdiotów (2019.07.22)
Nie, nie tylko raz w miesiącu. W tym czasie jest półtora miesiąca szkolenia poligonowego. A także szereg powołań nieplanowych, przeznaczonych także na kursy, szkolenia i ćwiczenia.
JanW (2019.07.22)
@JanW - Uchowaj mnie Panie Boże przed takimi niewyszkolonymi dobroczyńcami, którym sam zmuszony będę udzielać pomocy.
PolakKatolik (2019.07.22)
Normalne, jednostki pomocnicze, nawet USA mają Gwardię Narodową i tam też się zajmują zadaniami jak WOT i też na codzień mają swoją pracę i zwyczajne życie i tam się to sprawdza, to i u nas się sprawdzi.
(2019.07.22)