UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kat bo kiedyś brali do wojska nawet najmniej kumatych, takich, co ledwo pisać i czytać umieli, dlatego przyswajanie wiedzy było dla nich takie trudne, natomiast dzisiaj wiedza jest powszechna i do wojska idą ludzie, którzy chcą się czegoś nauczyć i jest to dla nich pasja, a nie przymus jak kiedyś było.