UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kat bo kiedyś brali do wojska nawet najmniej kumatych, takich, co ledwo pisać i czytać umieli, dlatego przyswajanie wiedzy było dla nich takie trudne, natomiast dzisiaj wiedza jest powszechna i do wojska idą ludzie, którzy chcą się czegoś nauczyć i jest to dla nich pasja, a nie przymus jak kiedyś było.


Anuluj