UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@chachacha - Nie w 16 dni, tylko w 3 lata. W tym czasie odbędą minimum 4 miesiące szkolenia (w tym półtora miesiąca na poligonie). Nauczą się przede wszystkim tego, co im będzie potrzebne w tym konkretnym rodzaju służby. Nie wszystkiego. Dokładnie tak, jak funkcjonuje to w Szwecji, Finlandii, na Łotwie, w Szwajcarii.
Terytorials