A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Terytorials - ale ja nie czyszczę latryn.
Teraz idą za darmo i służą dla idei.
Uchować Polskę to trzeba przed takimi jak ty.WOT właśnie widać już, że się sprawdzili w wielu sytuacjach, tak samo działają jak Gwardia Narodowa w USA, oni też normalnie w tygodniu pracują i mają swoje zajęcia.
Porównaj szkolenia tu i tam i dopiero zabieraj głos. Rozpocznij dyskusję od tego, że w usa mają dostęp do broni od dzieciństwa
Czyli dzisiaj jesteś przeciwko wprowadzeniu ZSW?
@jabezżadnegotrybu - O, następny smarkaty?
@chachacha - Nie ma już w wojsku latryn.
A kto czyści latryny w wojsku teraz, albo ziemniaki obiera? Firmy zewnętrzne, komuny już dawno nie ma i wojsko jest zawodowe. A ty tu jakieś pierdoły opowiadasz starczy, że w WOT nauczą się strzelać, podkładać ładunki wybuchowe, miny, posługiwać się ręcznymi wyrzutniami ppanc i plot. W końcu ktoś pomyślał i stworzył formację WOT w wielu krajach takie są nawet na Litwie, Łotwie i w Estonii.
Oni też nie czyszczą.