UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie, nie tylko raz w miesiącu. W tym czasie jest półtora miesiąca szkolenia poligonowego. A także szereg powołań nieplanowych, przeznaczonych także na kursy, szkolenia i ćwiczenia.

JanW

Anuluj