UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I co z tego, że pijani kierowcy mogą trafić do więzienia? A kto się tym przejmuje, dostanie w zawiasach i dalej jeździ. Jak zaczną wsadzać do puchy bez zawiasów i taki gość straci pracę, wstyd na całą rodzinę i sąsiadów w papierach karany-odsiedziany, to może będzie porządek. Wystarczy z całą stanowczością egzekwować prawo i zero tolerancji dla drogowych przyszłych morderców.
axa