UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

-(Szkoda ze nie było tam drzew)- Co za ironia, bo widać na zdjęciach, że są? A co przeszkadzają ci ??? To może zaraz napiszesz, żeby je wyciąć !!! Wiesz, mnie bardziej natomiast przeszkadzają i zagrażają pijani kierowcy jak drzewa.