UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W stu procentach popieram tylko nie obrażajmy zwierząt! A to nie pierwszy raz tego obucha. A propos i tak mu nic nie zrobią ........... Babcia / dziadek z demencja wezmą lizaka dla wnuka i zapomną zapłacić dostaną większą karę. Czekam jak ten frajer kogoś z rodziny osób prowadzących śledztwo lub sędziego ( oczywiście niedaj Boże) potrąci.
Zlikwidowaćbydle