UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W stu procentach popieram tylko nie obrażajmy zwierząt! A to nie pierwszy raz tego obucha. A propos i tak mu nic nie zrobią ........... Babcia / dziadek z demencja wezmą lizaka dla wnuka i zapomną zapłacić dostaną większą karę. Czekam jak ten frajer kogoś z rodziny osób prowadzących śledztwo lub sędziego ( oczywiście niedaj Boże) potrąci.
Zlikwidowaćbydle