UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

-(Szkoda ze nie było tam drzew)- Co za ironia, bo widać na zdjęciach, że są? A co przeszkadzają ci ??? To może zaraz napiszesz, żeby je wyciąć !!! Wiesz, mnie bardziej natomiast przeszkadzają i zagrażają pijani kierowcy jak drzewa.


Anuluj