UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
-(Szkoda ze nie było tam drzew)- Co za ironia, bo widać na zdjęciach, że są? A co przeszkadzają ci ??? To może zaraz napiszesz, żeby je wyciąć !!! Wiesz, mnie bardziej natomiast przeszkadzają i zagrażają pijani kierowcy jak drzewa.