32
15.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wreszcie pralki sobie kupia i będą prali w domu. Czemu nie napisano ze z olsztuna przyjechali bo w Elblągu nie ma strażaków i straży. Dlaczego nie prościej by sprzęt i pojazdy były w Elblągu.
(2019.07.15)
Domyślam się, że inne pralnie również stosują tego typu eko-środki chemiczne
Gość 2 (2019.07.16)

info

15  
  0
Czy ustalono jaki był czas pojęcia działań przez oddział chemicepizny, jak zabezpieczono ludzi przed działaniem szkodliwych substancji? Czy tylko zamkniete okno stanowiło ochronę?, ,Intrgracja służb ratoniczych poprzez komasacje w Olsztynie kolejny raz pokazała, ,sprawność, ,. .. ..
klmn (2019.07.16)

info

8  
  2
Ludzie. Nie dajcie się nabierać na produkty spożywcze "Bio", "Eko" i inne fanaberie. Jedna z największych ściem naszych czasów.
(2019.07.16)
Panie Wilk i co łyso ?
(2019.07.16)

info

6  
  5
Nie masz pojęcia na ten temat to się nie wypowiadaj, w Elblągu jest sprzęt oraz strażacy przeszkoleni z zakresu ratownictwa chemiczno- ekologicznego więc lepiej się czasem zastanowić dwa razy zanim się coś pochopnie napiszę. A to, że "Olsztyn" przyjechał wcale nie świadczy o braku kompetencji elbląskich strażaków, takie są procedury dysponowania.
Gshsh1 (2019.07.16)
I tak juz za duzo pasozytow w naszych strazy pracuje po co kolejni
Ass (2019.07.16)
Przecież to tylko ćwiczenia.
(2019.07.16)

info

0  
  7
a co na to substancja ?
(2019.07.16)

info

3  
  2
Człowieku co ty za bzdury mówisz ?! Ogarnij się i wejdź na stronę elbląskiej straży pożarnej . Zobaczysz ile mamy jednostek ratowniczo -gaśniczych oraz sprzętu .Nie wspomnę już o budowie nowej komendy na Łęczyckiej. Inna sprawa, że to było zagrożenie chemiczne i potrzebny był sprzęt specjalistyczny bo nie wszystkie jednostki są do tego przystosowane. Dlatego przyjechali z Olsztyna . W końcu nie codziennie mamy do czynienia z zagrożeniami chemicznymi. A do tego wszystkie służby mundurowe zostały zapuszczone przez ostatnie 10 lat. Dopiero teraz się sytuacja poprawia.
Gość 12345632 (2019.07.16)