UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie masz pojęcia na ten temat to się nie wypowiadaj, w Elblągu jest sprzęt oraz strażacy przeszkoleni z zakresu ratownictwa chemiczno- ekologicznego więc lepiej się czasem zastanowić dwa razy zanim się coś pochopnie napiszę. A to, że "Olsztyn" przyjechał wcale nie świadczy o braku kompetencji elbląskich strażaków, takie są procedury dysponowania.
Gshsh1