Wybrany wątek opinii
Wreszcie pralki sobie kupia i będą prali w domu. Czemu nie napisano ze z olsztuna przyjechali bo w Elblągu nie ma strażaków i straży. Dlaczego nie prościej by sprzęt i pojazdy były w Elblągu.
Do moderacji
Odpowiedz
20
4
Nie masz pojęcia na ten temat to się nie wypowiadaj, w Elblągu jest sprzęt oraz strażacy przeszkoleni z zakresu ratownictwa chemiczno- ekologicznego więc lepiej się czasem zastanowić dwa razy zanim się coś pochopnie napiszę. A to, że "Olsztyn" przyjechał wcale nie świadczy o braku kompetencji elbląskich strażaków, takie są procedury dysponowania.
Do moderacji
Odpowiedz
8
6
I tak juz za duzo pasozytow w naszych strazy pracuje po co kolejni
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
Człowieku co ty za bzdury mówisz ?! Ogarnij się i wejdź na stronę elbląskiej straży pożarnej . Zobaczysz ile mamy jednostek ratowniczo -gaśniczych oraz sprzętu .Nie wspomnę już o budowie nowej komendy na Łęczyckiej. Inna sprawa, że to było zagrożenie chemiczne i potrzebny był sprzęt specjalistyczny bo nie wszystkie jednostki są do tego przystosowane. Dlatego przyjechali z Olsztyna . W końcu nie codziennie mamy do czynienia z zagrożeniami chemicznymi. A do tego wszystkie służby mundurowe zostały zapuszczone przez ostatnie 10 lat. Dopiero teraz się sytuacja poprawia.
Do moderacji
Odpowiedz
4
5
Straż w Elblągu ma specjalistyczny sprzęt chemiczny i odpowiednią ilość strażaków, więc nie wiem po co piszesz głupoty. A z Olsztyna przyjechali oficerowie.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0