UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Człowieku co ty za bzdury mówisz ?! Ogarnij się i wejdź na stronę elbląskiej straży pożarnej . Zobaczysz ile mamy jednostek ratowniczo -gaśniczych oraz sprzętu .Nie wspomnę już o budowie nowej komendy na Łęczyckiej. Inna sprawa, że to było zagrożenie chemiczne i potrzebny był sprzęt specjalistyczny bo nie wszystkie jednostki są do tego przystosowane. Dlatego przyjechali z Olsztyna . W końcu nie codziennie mamy do czynienia z zagrożeniami chemicznymi. A do tego wszystkie służby mundurowe zostały zapuszczone przez ostatnie 10 lat. Dopiero teraz się sytuacja poprawia.
Gość 12345632