UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wreszcie pralki sobie kupia i będą prali w domu. Czemu nie napisano ze z olsztuna przyjechali bo w Elblągu nie ma strażaków i straży. Dlaczego nie prościej by sprzęt i pojazdy były w Elblągu.
Wreszcie pralki sobie kupia i będą prali w domu. Czemu nie napisano ze z olsztuna przyjechali bo w Elblągu nie ma strażaków i straży. Dlaczego nie prościej by sprzęt i pojazdy były w Elblągu.