UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wreszcie pralki sobie kupia i będą prali w domu. Czemu nie napisano ze z olsztuna przyjechali bo w Elblągu nie ma strażaków i straży. Dlaczego nie prościej by sprzęt i pojazdy były w Elblągu.


Anuluj