32
15.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A ten taki gruby strażak to chyba z OSP, strój po mniejszym druhu?
Kmiecik (2019.07.16)
@Kmiecik - Ten gruby strażak nie jest z OSP - on ma baniak z środkiem gaśniczym pod mundurem
(2019.07.16)
Po co w Elblągu jest straż pożarna jeśli do powodzi jedzie olsztyn, do pożarów jedzie olsztyn,do tej sytuacji olsztyn, jedno byli z Ostródy pletwonurkowie bo w Elblągu nic nie ma. Mówmy szczerze trzeba tylki wykopać posłom i senatorium z Elbląga. Tak znacie o Elbląg chyba o swoją kasę.
(2019.07.16)
Sam jesteś ściemą
(2019.07.16)
Dobrze że obok apteka i można na miejscu kupić antidotum. ..
Szop...Pracz. (2019.07.16)

info

6  
  0
Nie masz pojęcia co piszesz
Albert1989 (2019.07.16)
Tak w ogóle, to takie usługi - np pralnie nie powinny się znajdować w budynku mieszkalnym, tylko w oddzielnych obiektach, budynkach dla bezpieczeństwa mieszkańców. Po pierwsze, urządzenia głośno pracują, ze słychać na ostatnim piętrze, no i teraz ta sytuacja z wyciekiem substancji "trującej". Mam nadzieję, że spółdzielnia ELZAM DOM i mieszkańcy tego budynku w końcu się obudzą i podziękują tym usługom. Nikt nie każe im zamykać firmy, ale dla bezpieczeństwa lepiej poszukać sobie inny lokal.
Eko (2019.07.16)

info

4  
  0
i takie pralnie sa np. Careofurze a jak by była awaria poszło by na część spozywczą!!!!!Na hetmańskiej ten środek zużyty wyrzucają do śmietnika na zapleczu!!!! a powinni to odbierać odpowiednie służby!!Te dziewczyny w tej pralni wlewaja do pralek ten środek bez żadnych zabezbieczeń!!!!
(2019.07.16)

info

2  
  0
Właściciel pan Bojczuk nie dba o zdrowie swoich pracowników, liczy się kasa
(2019.07.16)

info

3  
  0
Te kobiety wdychały to od kilkudziesieciu lat ten srodek wlewały bez zabezpieczeń a odpady z maszyn wyrzucały na zapleczu do śmietnika, wentylacje w pomieszczeniu pan Bojczuk zrobił po kilkunastu latach jak go sanepid ścignał, ten smród pracownice przynosiły do domu na ubraniach
(2019.07.16)

info

3  
  0