UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Człowieku co ty za bzdury mówisz ?! Ogarnij się i wejdź na stronę elbląskiej straży pożarnej . Zobaczysz ile mamy jednostek ratowniczo -gaśniczych oraz sprzętu .Nie wspomnę już o budowie nowej komendy na Łęczyckiej. Inna sprawa, że to było zagrożenie chemiczne i potrzebny był sprzęt specjalistyczny bo nie wszystkie jednostki są do tego przystosowane. Dlatego przyjechali z Olsztyna . W końcu nie codziennie mamy do czynienia z zagrożeniami chemicznymi. A do tego wszystkie służby mundurowe zostały zapuszczone przez ostatnie 10 lat. Dopiero teraz się sytuacja poprawia.

Gość 12345632

Anuluj