38
15.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
przepraszam 16 dniowym, zapomniałem że wcielenie i wyjście to też szkolenie
prawda (2019.07.15)

info

3  
  3
Brawo Antoni Macierewicz. Jeden z największych Polaków naszych czasów.
Romburak (2019.07.15)
Postrzelać to można z procy albo z gumy od majtek
Luzik (2019.07.15)
@prawda - Jak bardzo trzeba być smutnym człowiekiem, żeby nie zauważyć, że ci WSZYSCY ludzie idą jako OCHOTNICY (w 2007 r. liczba ochotników raczej nie imponowała) i że całe szkolenie trwa 3 LATA (a nie 16 dni). W tym półtora miesiąca to poligon.
JanW (2019.07.15)
UWAGA!!! Rosja rozmieściła nowe szybkie nuklearne pociski balistyczne nowej generacji na swoim terytorium, łamiąc w ten sposób światowy traktat o nieunowocześnianiu takiej broni. Sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg powiedział: "Rosja łamie traktat, ale my nie będziemy tacy jak Rosja i nie będziemy prowadzili wyścigu zbrojeń". No normalnie ręce opadają. To jest szef NATO czy mała dziewczynka?? Co za tchórz! To z takim podejściem za ileś lat Rosja będzie na tyle silna, że zrobi z Europą totalnie co będzie chciała a my będziemy na kolanach spełniać co oni każą.
Kkkkkk1 (2019.07.15)
@Kkkkkk1 - Spokojnie prezio malutki ich pokona
(2019.07.15)
@Romburak - "Brawo Antoni Macierewicz. Jeden z największych Polaków naszych czasów. " - a ile on ma wzrostu?!
(2019.07.15)
Jeśli jedna strona stawia pociski atomowe to druga powinna też to uczynić. W ten sposób aby była mniej więcej równowaga. Nie chcesz wojny to szykuj się do wojny. Niestety aktualne podejście Europy do tej sprawy wygląda podobnie jak podejście Polski w roku 1939 gdzie liczono na wstawiennictwo Jezusa Chrystusa i Najświętszej Marii Panny.
StefanK (2019.07.15)

info

2  
  0
Dziecinada. .. Na szczęście skończyłem studia i z prymitywami nie mam nic do czynienie. ..
(2019.07.15)
"Dziecinada. .. Na szczęście skończyłem studia i z prymitywami nie mam nic do czynienie. .. "- hahahahahaha, człowieniu :) O czym Ty gadasz? :) Jakie studia skończyłeś? Psychologia? Marketing? Dzisiaj raz, że matura to w dzisiejszych czasach formalność dla każdego kto nie miał niedotlenienia podczas porodu, a dwa, że studia też to formalność to też formalność dla takich ludzi. Istnieją oczywiście studia ciężkie, ale wątpię aby w Elblągu było wielu takich, bądź na portelu przebywało. Za komuny studia to było coś, a na inżyniera patrzyło się jak na gwiazdę Hollywood. Ale obecnie czasy się totalnie zmieniły. Znam magistra psychologii co robił w Cleanerze :)
StefanK (2019.07.16)