UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jeśli jedna strona stawia pociski atomowe to druga powinna też to uczynić. W ten sposób aby była mniej więcej równowaga. Nie chcesz wojny to szykuj się do wojny. Niestety aktualne podejście Europy do tej sprawy wygląda podobnie jak podejście Polski w roku 1939 gdzie liczono na wstawiennictwo Jezusa Chrystusa i Najświętszej Marii Panny.
StefanK