Wybrany wątek opinii

Dziecinada. .. Na szczęście skończyłem studia i z prymitywami nie mam nic do czynienie. ..
(2019.07.15)
"Dziecinada. .. Na szczęście skończyłem studia i z prymitywami nie mam nic do czynienie. .. "- hahahahahaha, człowieniu :) O czym Ty gadasz? :) Jakie studia skończyłeś? Psychologia? Marketing? Dzisiaj raz, że matura to w dzisiejszych czasach formalność dla każdego kto nie miał niedotlenienia podczas porodu, a dwa, że studia też to formalność to też formalność dla takich ludzi. Istnieją oczywiście studia ciężkie, ale wątpię aby w Elblągu było wielu takich, bądź na portelu przebywało. Za komuny studia to było coś, a na inżyniera patrzyło się jak na gwiazdę Hollywood. Ale obecnie czasy się totalnie zmieniły. Znam magistra psychologii co robił w Cleanerze :)
StefanK (2019.07.16)
@StefanK - A ja znam Cleanera, co robił w magistrze psychologii
(2019.07.16)
ty po studiach, i juz cie widze jako taka pi. .e w rurkach
bezfiltra (2019.07.16)
Powrót do komentarzy