38
15.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Formacja WOT to wspaniały program i możliwość sprawdzenia się jako żołnierz, na to od wielu lat czekało wielu młodych ludzi, którzy obecnie mogę profesjonalnie realizować swoje wojskowe pasje dla dobra nie tylko własnego ale dla kraju.
(2019.07.15)

info

17  
  11
Takie są zasady. Żaden żołnierz nie chodzi poza strzelnicą z ostrą amunicją w magazynku. Pomijając misję itd
Ploterek (2019.07.15)
Docierać kociarstwo czynna służba niech wróci zobaczymy ilu chętnych zostanie w naszej armii.
Byly (2019.07.15)
wyszkolenie wojska, to przynajmniej pół roku ciągłego szkolenia, to jest bardzo kosztowne ale niezbędne, zamiast wydawać bezsensownie kasę trzeba się skupić na systemowym szkoleniu.
(2019.07.15)

info

15  
  0
@Ploterek - no takie sa zasady ograniczonego zaufania
(2019.07.15)
Parodia westernu
Belfer (2019.07.15)

info

6  
  10
A kiedy w końcu strzelnica w Elblągu dla zwykłych obywateli, którzy chcą sobie dla przyjemności postrzelac?? Trzeba jeździć do jakiegoś Lublewa czy gdzieś za pasłęk. Hańba dla miasta.
StefanK (2019.07.15)

info

8  
  6
Papapapapapapa.....pa Marek....pa Franek....pa Edek.....pa Zenek..... Nie żyjecie.....
Milejewiak Maliniewiak (2019.07.15)

info

4  
  2
Dawaj !!!!!
Fabian Duposik (2019.07.15)

info

0  
  0
Jakich czasów się doczekaliśmy, żeby publikować artykuł o komicznym 14 dniowym szkoleniu, jak szedłem do wojska w 2007r na 9 miesięcy( choć uważam to również za zbyt krótki okres) to nikt o tym nie gadał na lewo i prawo. Zastanawiam się czy nie otworzyć szkoły robienia przysiadów, może będzie z tego niezła kasa?
prawda (2019.07.15)