UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"Dziecinada. .. Na szczęście skończyłem studia i z prymitywami nie mam nic do czynienie. .. "- hahahahahaha, człowieniu :) O czym Ty gadasz? :) Jakie studia skończyłeś? Psychologia? Marketing? Dzisiaj raz, że matura to w dzisiejszych czasach formalność dla każdego kto nie miał niedotlenienia podczas porodu, a dwa, że studia też to formalność to też formalność dla takich ludzi. Istnieją oczywiście studia ciężkie, ale wątpię aby w Elblągu było wielu takich, bądź na portelu przebywało. Za komuny studia to było coś, a na inżyniera patrzyło się jak na gwiazdę Hollywood. Ale obecnie czasy się totalnie zmieniły. Znam magistra psychologii co robił w Cleanerze :)

StefanK