38
15.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@StefanK - A ja znam Cleanera, co robił w magistrze psychologii
(2019.07.16)
13,super.
(2019.07.16)

info

0  
  1
Docieranie zrylo berecik?
Mis (2019.07.16)
WOT żołnierzyki harcerzyki. Podpisują umowy, nie mając nawet pojęcia, że w przypadku konfliktu idą na pierwszą linię, żeby opóźnić działania przeciwnika. Nie jest żadną tajemnicą, że Rosja przy naszej granicy z obwodem Kaliningradzkim ma ustawione takie siły, że w 10 minut opanowuje Braniewo i po następnych 20 jest pod Elblągiem. Jedynie dobrze prowadzona polityka zagraniczna może uchronić nas przed kataklizmem. Nie napinanie muskułów, lecz właściwe stosunki z sąsiadami. Oby dyplomatom starczyło rozumu i cierpliwości.
Zorientowany. (2019.07.16)

info

6  
  0
Mam swoją godność więc nigdy nie będę stał na baczność oraz nie będę wykonywał rozkazów jełopów z nadania politycznego!
(2019.07.16)

info

3  
  0
do kawalerii wstąpić chciałem ale parasola misiewiczom trzymać nie zamierzałem
(2019.07.16)

info

4  
  0
ty po studiach, i juz cie widze jako taka pi. .e w rurkach
bezfiltra (2019.07.16)
tylko chrona chodzi po jednostkach z bronia i kompletem magazynków :) musz a robic przymusowe badania kolejny koszt, żadnych przywilejów. samo życie :)
KLEOPATRA (2019.07.17)

info

0  
  0