A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@StefanK - A ja znam Cleanera, co robił w magistrze psychologii
13,super.
Docieranie zrylo berecik?
WOT żołnierzyki harcerzyki. Podpisują umowy, nie mając nawet pojęcia, że w przypadku konfliktu idą na pierwszą linię, żeby opóźnić działania przeciwnika. Nie jest żadną tajemnicą, że Rosja przy naszej granicy z obwodem Kaliningradzkim ma ustawione takie siły, że w 10 minut opanowuje Braniewo i po następnych 20 jest pod Elblągiem. Jedynie dobrze prowadzona polityka zagraniczna może uchronić nas przed kataklizmem. Nie napinanie muskułów, lecz właściwe stosunki z sąsiadami. Oby dyplomatom starczyło rozumu i cierpliwości.
Mam swoją godność więc nigdy nie będę stał na baczność oraz nie będę wykonywał rozkazów jełopów z nadania politycznego!
do kawalerii wstąpić chciałem ale parasola misiewiczom trzymać nie zamierzałem
ty po studiach, i juz cie widze jako taka pi. .e w rurkach
tylko chrona chodzi po jednostkach z bronia i kompletem magazynków :) musz a robic przymusowe badania kolejny koszt, żadnych przywilejów. samo życie :)