UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@prawda - Jak bardzo trzeba być smutnym człowiekiem, żeby nie zauważyć, że ci WSZYSCY ludzie idą jako OCHOTNICY (w 2007 r. liczba ochotników raczej nie imponowała) i że całe szkolenie trwa 3 LATA (a nie 16 dni). W tym półtora miesiąca to poligon.

JanW