UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@AudiDriver - AudiDriwer. .. Nie ustąpienie autobusowi wyjeżdżającemu z zatoczki lub zmieniającemu pas ruch (oczywiście na terenie zabudowanym) jest wykroczeniem. W taryfikatorze mandatów wykroczenie to jest wycenione na 200zł. i 5 punktów karnych. Teraz wiesz dlaczego w czasie nauki jazdy i pózniej w trakcie egzaminu kursanci grzecznie wypuszczają autobusy z zatoczki. Nie uczą ich kultury czy kurtuazji a wynika to z litery prawa. Autobus ma pierwszeństwo.
ksamol