UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Warto byłoby napisać jeszcze cokolwiek o stanie zdrowia pasażerów autobusu. No ale czego tu oczekiwać od współczesnych dziennikarzy?!
Jo
Warto byłoby napisać jeszcze cokolwiek o stanie zdrowia pasażerów autobusu. No ale czego tu oczekiwać od współczesnych dziennikarzy?!
Jo