UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Warto byłoby napisać jeszcze cokolwiek o stanie zdrowia pasażerów autobusu. No ale czego tu oczekiwać od współczesnych dziennikarzy?!

Jo

Anuluj