UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
sluchaj na egzaminie, jak nie wpuścisz autobusu który SYGNALIZUJE wyjazd z przystanku masz odrazu negatywny. To o czym Ty mówisz, powtarzam SYGNALIZUJE bo to, że większość autobusów zapomina, że mają kierunkowskazy to inna sprawa ale nie rozumiem co to za problem przyhamować i stracić te 15-20 sekund żeby ułatwić mu włączenie się do ruchu...
Paweł2019