A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ty H...,!!!
@Barrow - A co ty mi tłumaczysz jak dziecku? Myślisz że nie znam słowa kultura? Człowieku nie jestem z Elbląga więc wiem co to znaczy.
Czy kierowca Skody to jakiś przedstawiciel handlowy ? Jeżdżą wpatrzeni w tablety i takie mogą być efekty.
W Elblągu kierowcy nagminnie wjeżdzają na skrzyzowanie na wczesnym czerwonym zerowy brak kultury powinno się karac mandatem 500 zł jak zwykle Elbląg to wiocha
Chłopie Art. 18. Autobus włączając się do ruchu z zatoczki autobusowej ma pierszentwo, chyba że jest to zatoczka poza miastem w takiej sytuacji pierwszeństwa nie ma.
I analfabetom też
To w koncu ile miała lat 46 czy 36 ?
Widzę że kolega nawet podstawówki nie skończył ponieważ w artykule jest napisane że by la kobieta prowadząca skodę i druga którą prowadziła autobus ale to już za dużo dla motłochu 500+
@Art.18 - Art. 18.1.Kierujący pojazdem, zbliżając się do oznaczonego przystanku autobusowego (trolejbusowego) na obszarze zabudowanym, jest obowiązany zmniejszyć prędkość, a w razie potrzeby zatrzymać się, aby umożliwić kierującemu autobusem (trolejbusem) włączenie się do ruchu, jeżeli kierujący takim pojazdem sygnalizuje kierunkowskazem zamiar zmiany pasa ruchu lub wjechania z zatoki na jezdnię.
2.Kierujący autobusem (trolejbusem), o którym mowa w ust. 1,może wjechać na sąsiedni pas ruchu lub na jezdnię dopiero po upewnieniu się, że nie spowoduje to zagrożenia bezpieczeństwa ruchu drogowego.
Gdzie jest napisane że kierowca autobusu ma pierwszeństwo? umiesz czytać czy tylko tak sobie bredzisz?
Miała farta że nikogo nie trafiła wyjeżdżającego w Dąbka w stronę teatralnej.