UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Autobus nie jest pojazdem uprzywilejowanym, a te Elbląskie barany wyjeżdżają prosto pod auto, jak jestem daleko niech wrzuci kierunek i wjedzie, ale nie jak jadę 50km na godzinę i jestem od niego 5m to wrzuci i wkracza pod koła, nawet karetka czy policja na sygnale tak nie robi a ma większe prawo