UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W Elblągu kierowcy nagminnie wjeżdzają na skrzyzowanie na wczesnym czerwonym zerowy brak kultury powinno się karac mandatem 500 zł jak zwykle Elbląg to wiocha

autoch

Anuluj