UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Elblągu kierowcy nagminnie wjeżdzają na skrzyzowanie na wczesnym czerwonym zerowy brak kultury powinno się karac mandatem 500 zł jak zwykle Elbląg to wiocha
autoch
W Elblągu kierowcy nagminnie wjeżdzają na skrzyzowanie na wczesnym czerwonym zerowy brak kultury powinno się karac mandatem 500 zł jak zwykle Elbląg to wiocha
autoch